Krepšelis

Special Pac-Man

Prašome prisijungti, jei norite žaisti Special Pac-Man.

CountUser NameScoreDate
1SPECIAL DAY132602020-07-09 12:39:56pm
2SPECIAL DAY76502020-07-09 01:05:12pm
3SPECIAL DAY27402020-07-09 01:02:14pm
Login to see your Pacman History

Bitkoinas – jau nebe aktyviausiai prekiaujama kriptovaliuta

Bitkoinas, kuri yra vertingiausia pasaulio kriptovaliuta pagal savo rinkos kapitalizaciją, nebėra aktyviausiai prekiaujama kriptovaliuta pasaulyje.

Pagal prekybos apimtis bitkoinas dar šių metų balandį pirmą kartą nusileido „Tether“ kriptovaliutai, o nuo rugpjūčio pradžios „Tether“ stabiliai lenkia bitkoiną pagal dienos prekybos apimtį – vidutiniškai 21 mlrd. USD per dieną, rašo naujienų agentūra „Bloomberg“, kuri remiasi „CoinMarketCap.com“ duomenimis.

Įdomu tai, kad „Tether“ prekybos aktyvumu bitkoinui nusileido nepaisant to, kad pagal savo kapitalizaciją nuo bitkoino atsilieka daugiau nei 30 kartų.

Skaičiuojama, kad pastaruoju metu „Tether“ mėnesinė prekybos apimtis yra vidutiniškai 18% didesnė, nei bitkoino.

„Tether“ priklauso vadinamosios stabilią vertę garantuojančioms kriptovaliutoms (angl. stablecoins). „Tether“ valiutą pristačiusi Honkongo bendrovė, kuriai pirklauso ir kriptovaliutų birža „Bitfinex“, pradžioje garantavo, kad kiekvienas „Tether“ kriptovaliutos vienetas yra padengtas 1 JAV doleriu, todėl kaina išliks stabili, visgi šių metų kovą tokio pagrindimo išsižadėjo, pasirinkusi lankstesnį savo kriptovaliutos vertės pagrindimo paaiškinimą, ir už tai sulaukė kritikos lavinos.

„Tether“ kriptovaliutą leidžianti įmonė neskelbia savo audito, todėl analitikams sunku įvertinti, ar jos vertė tikrai yra padengta taip, kaip skelbiama. Pagal balandį skelbtą įmonės informaciją, 74% „Tether” vertės yra padengta grynaisiais ir trumpalaikiais vertybiniais popieriais, nors anksčiau įmonė skelbė, kad padengta 100% kriptovaliutos vertės.

Šio tipo kriptovaliutą žada paleisti ir socialinis tinklas „Facebook“, kuris skelbia, kad „Libra“ kriptovaliutos vertė bus stabili, nes bus padengta grynaisiais pinigais ir vertybiniais popieriais. Tai sulaukė pasaulio centrinių bankų dėmesio, nes vadinamųjų stabilios vertės kriptovaliutų įsigalėjimas ir išpopuliarėjimas reikštų, kad centriniai bankai iš savo rankų paleidžia pinigų leidimo teisę.

Šiuo metu stabilią vertę garantuojančios kriptovaliutos populiariausios Kinijoje ir Azijos šalyse, kur vartotojams yra itin patrauklu atsiskaityti centrinių bankų neprižiūrima, tačiau stabilią vertę turinčia atsiskaitymo priemone.

„Libra“ neabejotinai turėtų tapti konkurente „Tether“ kriptovaliutai, o didelių perspektyvų turi dėl didelio „Facebook“ tinklo vartotojų skaičiaus.

Skaičiuojama, kad prekyba „Tether“ kriptovaliuta sudaro atitinkamai 40% ir 80% dviejose didžiausiose pasaulio kriptovaliutų biržose „Binance“ ir „Huobi“.

{{ reviewsOverall }} / 5 Nariai (0 balsai)
Special0
Special?... SPECIAL BALSAVIMAS
Rikiuoti pagal:

Pradėkite balsavimą - Special ar ne?

User Avatar User Avatar
Patvirtintas
{{{ review.rating_title }}}

Rodyti daugiau
{{ pageNumber+1 }}
SPECIAL BALSAVIMAS

Autorius: SpecialDay
Parašykite kažką apie save.

Diskusijos

SPECIALDAY - 1-oji socialinė prekyvietė 🇱🇹

Tai soc. tinklas, prekyvietė, pramogos ir Special duomenų saugykla - viskas viename!

Komentarai

Nėra komentarų