Krepšelis

Privatumo politika

SPECIALDAY.LT
soc. tinklo ir e-prekyvietės privatumo politika

Ši Privatumo politika kartu su SPECIALDAY.LT tinklapio naudojimo taisyklėmis https://specialday.lt/naudojimosi-salygos/ reglamentuoja jūsų naudojimąsi UAB „Žalias aš“ interneto svetaine. Ši Privatumo politika netaikoma jokioms trečiųjų šalių programoms, paslaugoms ar interneto svetainėms, net jei jomis naudojatės / gaunate prieigą prie jų SPECIALDAY.LT nurodytomis priemonėmis. Ši Privatumo politika netaikoma informacijai, kurią teikia ar renka trečiosios šalys. Kai ši Privatumo politika netaikoma, prieš pateikdami savo asmens duomenis, turėtumėte perskaityti privatumo politiką ir susijusias sąlygas, paskelbtas atitinkamoje interneto svetainėje ar programoje, kuria naudojatės, ar kuri taikoma kitoms paslaugoms, kuriomis naudojatės. Šioje privatumo politikoje pateikiama informacija apie tai kaip renkame, naudojame, saugome ir tvarkome jūsų asmens duomenis, todėl atidžiai perskaitykite šią Privatumo politiką prieš pradedant naudotis SPECIALDAY.LT paslaugomis. Registruodamiesi ar kitaip naudodamiesi UAB „Mūsų medijos“ interneto svetaine turite patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote šią Privatumo politiką. Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika rekomenduojame nesinaudoti UAB „Mūsų medijos“ interneto svetaine.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Mūsų medijos“, juridinio asmens kodas 305182613, kontaktinio telefono Nr. +370 607 93058, el. pašto adresas: info@specialday.lt (toliau – SPECIALDAY.LT arba mes). Jūsų asmens duomenų saugumu taip pat rūpinasi mūsų nepriklausomas duomenų apsaugos pareigūnas, kurio telefono numeris +370 607 93058, el. pašto adresas: dap@specialday.lt.

1. Kokius asmens duomenis mes renkame?

1.1. Mes renkame ir tvarkome tik tuos jūsų asmens duomenis, kurie yra pakankami ir būtini pasiekti tikslus, dėl kurių jie tvarkomi.
1.2. Asmens duomenys, kuriuos mes renkame ir tvarkome:

Duomenų pavadinimas Renkami ir tvarkomi asmens duomenys Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas
Registracijos duomenys Privalomi registracijos duomenys: Vartotojo vardas, el. pašto adresas, vardas ir pavardė.

Profilio informacija (duomenys, kuriuos privalėsite pateikti, norėdami naudotis visomis SPECIALDAY.LT soc. tinklo savybėmis): lytis, gimimo data, profilio nuotrauka (avataras). Kurdami SPECIALDAY.LT paskyrą, galite pateikti papildomų asmens duomenų, kurie nėra būtini norint naudotis SPECIALDAY.LT interneto svetaine.
Tokių asmens duomenų tvarkymas vykdomas pagal naudojimosi SPECIALDAY.LT interneto svetaine sutartį, sudarytą tarp Jūsų ir SPECIALDAY.LT.
Pirkimų duomenys Mes renkame asmeninę informaciją, kurią mums pateikėte pirkdami prekes SPECIALDAY.LT interneto svetainėje.

Mes renkame šiuos Jūsų asmens duomenis: vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, pristatymo adresą, prekių pristatymo būdą, mokėjimo informaciją, pagrindinę informaciją apie prekes gaunančias trečiąsias šalis, IP adresą.
Pirkimo-pardavimo sutarties pagrindu.
Soc. tinklo ir įrašų jame, bendruomenės katalogų ir susirašinėjimų su kitais nariais duomenys Mes renkame informaciją, kurią mums pateikėte naudodamiesi ir viešindami visus įrašus SPECIALDAY.LT soc. tinkle bei bendruomenės kataloguose.

Mes renkame šiuos įrašų duomenis: įrašai SPECIALDAY.LT soc. tinklo, grupių ir savo profilio sienose, blogo straipsniai, įmonių, specialistų, terminologijos, vietų ir klausimyno katalogai, susirašinėjimų su kitais nariais duomenys.
Tokių duomenų tvarkymas vykdomas pagal naudojimosi SPECIALDAY.LT interneto svetaine sutartį, sudarytą tarp Jūsų ir SPECIALDAY.LT.
Slapukai Jūsų naršymo ir elgesio SPECIALDAY.LT interneto svetainėje istorija. Jūsų sutikimo pagrindu.
Komunikavimo pasirinkimai Tai apima jūsų pasirinkimus dėl mūsų ir trečiųjų šalių rinkodaros pasiūlymų gavimo bei jūsų komunikavimo pasirinkimus. Mes suteikiame jums galimybę valdyti įvairias pasirenkamas mūsų teikiamas komunikavimo rūšis, įskaitant prisijungimo ir atsisakymo galimybes. Be to, kartais iš SPECIALDAY.LT interneto svetainės gausite būtinus pranešimus, kai teiksime paslaugas ir turinį, kurio prašote, ar kai turėsime informuoti jus svarbiais, su interneto svetaine susijusiais klausimais.

Mes renkame tokius jūsų duomenis: vardą, pavardę, el. pašto adresą, jūsų viešai išreikštos nuomonės apie SPECIALDAY.LT parduodamas prekes istoriją, norų sąrašą, mūsų ir jūsų tarpusavio bendravimo istoriją, telefono numerį, įrašus soc. tinkle ir bendruomenės kataloguose, IP adresą, pirkinių krepšelio duomenis, apklausų atsakymų istoriją, taip pat jūsų pirkimų duomenis, užsakymų istoriją, mokėjimų istoriją.

Be to, atsižvelgiant į SPECIALDAY.LT suteiktas paslaugas, gali būti renkami papildomi asmens duomenys, susiję su jūsų naudojimusi SPECIALDAY.LT interneto svetaine.
Naudojimosi SPECIALDAY.LT interneto svetaine sutarties, sudarytos tarp Jūsų ir SPECIALDAY.LT, pagrindu.
Kontaktinė informacija, atsiliepimai ir paklausimai Kai pateikiate mums atsiliepimus, kreipiatės į mus dėl pagalbos arba užduodate mums klausimus, mes galime rinkti tokius jūsų duomenis kaip antai jūsų vartotojo vardas, jūsų vardas ir pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris ir (arba) kita kontaktinė informacija, kad atsakytume į jūsų atsiliepimus, teiktume pagalbą ar atsakytume į jūsų klausimus. Tai apima jūsų susirašinėjimo su mumis įrašus ir kopijas (įskaitant el. pašto adresus ir telefono numerius), jei tokių yra. Naudojimosi SPECIALDAY.LT interneto svetaine sutarties, sudarytos tarp jūsų ir SPECIALDAY.LT, pagrindu.
Analitiniai duomenys Siekiame, kad naudotis mūsų interneto svetaine jums būtų kuo paprasčiau ir patogiau, todėl atliekame Jūsų veiksmų analizę, kurios metu analizuojame ir tvarkome tokius jūsų asmens duomenis:
pirkimų istorija; naršymo istorija; mokėjimų istorija; atsiliepimai apie Jūsų įsigytas prekes; apklausų metu pateikti atsakymai; Jūsų ir mūsų tarpusavio bendravimo istorija, įskaitant elektroninį susirašinėjimą ir telefoninius pokalbius, SPECIALDAY.LT soc. tinklo ir bendruomenės katalogų įrašų duomenys.
Teisėto intereso pagrindu.
Rinkodaros duomenys Siekiant pateikti Jums bendrus mūsų prekių bei mūsų organizuojamų konkursų, akcijų ir projektų pasiūlymus, mes tvarkome šiuos asmens duomenis: vartotojo vardą, vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą, ir duomenis, pateiktus konkrečiam konkursui ar projektui.. Jūsų sutikimo pagrindu.
Suasmeninti rinkodaros duomenys Vartotojo vardas, vardas ir pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas, pristatymo adresas, pristatymo būdo istorija, mokėjimų istorija, pirkimų istorija, IP adresas, įrašų soc. tinkle ir bendruomenės kataloguose istorija. Jūsų sutikimo pagrindu.
Turinys, kuriuo dalijatės ir kurį sukuriate Jums leidžiama dalytis esamu turiniu ir kurti naują, SPECIALDAY.LT interneto svetainėje. Jūsų turinys būną automatiškai įkeliamas, arba įkeliamas po administratoriaus patvirtinimo. Atminkite, kad turinį viešinate jūs pats (-i), todėl esate visiškai atsakingas (-a) už turinį, kuriuo dalijatės, ir kurį kuriate. Naudojimosi SPECIALDAY.LT interneto svetaine sutarties, sudarytos tarp Jūsų ir SPECIALDAY.LT, pagrindu.