Krepšelis

Special Pac-Man

Prašome prisijungti, jei norite žaisti Special Pac-Man.

Apie prekyvietę

PARDAVĖJAI

NEMOKAMA socialinė parduotuvė - kiekvienam

Visi, tiek nauji vartotojai, tiek registruoti nariai gali nemokamai atsidaryti savo socialinę parduotuvę.

 • Nauji vartotojai pardavėjais gali tapti iš karto registruojant naują SPECIALDAY paskyrą. Teisingai užpildžius registracijos anketą bus sukurta SPECIALDAY paskyra ir nemokamai atidaryta asmeninė socialinė parduotuvė. Registracijos anketą rasite čia.
 • Vartotojai užsiregistravę greituoju būdu (prisijungiant su Facebook) netampa pardavėjais, todėl norėdami atsidaryti savo parduotuvę, turi užpildyti pardavėjo anketą.

Pardavėjai pajamas už parduotas prekes ir paslaugas automatiškai gauna į savo banko sąskaitą per savo Stripe paskyrą, kurią turėtų susieti su savo SPECIALDAY parduotuve, kad gautų automatizuotus išmokėjimus. Tai lengvai padarysite savo pardavėjo skydelyje, mokėjimų nustatymuose. Parodyta žemiau:

Parduodant produktus, paslaugas ir prenumeratas SPECIALDAY prekyvietėje, pardavėjams taikomas 1% administravimo komisinis mokestis, kuris bus pritaikytas kiekvieno pirkimo-pardavimo metu.

SPECIALDAY mokėjimų operatorius Stripe taiko šiuos komisinius mokesčius:

 • 1.4% + €0.25 – Europietiškoms kortelėms;
 • 2.9% + €0.25 – ne Europietiškoms kortelėms.

Šie mokesčiai bus automatiškai pritaikyti kiekvieno apsipirkimo metu.

Siekiant užtikrinti prekyvietės saugumą ir kokybę bei pardavėjų sąžiningumą, pardavėjų pajamos už pardavimus bus rezervuotos septynioms (7) dienoms pardavėjų Stripe sąskaitoje. Praėjus 7 dienoms pinigai bus automatiškai pervesti į pardavėjo banko sąskaitą, nurodytą Stripe paskyroje.

SPECIAL PRODUKTAI

Patvirtinta Special kokybė

Special produktai – tai SPECIALDAY prekės ženklu pažymėti produktai, paslaugos ir prenumeratos. Juos įsigydami SPECIALDAY nariai gauna cash-back, o už pakviestų narių Special apsipirkimus – komisinius.

Visi Special produktai yra priskirti Special kategorijai, tad juos lengvai rasite prekyvietėje pasinaudoję kategorijos filtru prekyvietėje.

SPECIALDAY nariai prekyvietėje įsigydami Special produktus, paslaugas ir/ar prenumeratas, atgal į savo Special banką gauna 1% cash-back.

Su pakvietimais užsiregistravę nauji nariai susiejami su juos pakvietusiais visam laikui, o už pakviestų narių Special apsipirkimus prekyvietėje, SPECIALDAY nariai gauna 1% komisinius.

Special atvejais, kitų pardavėjų produktai gali tapti Special. Tai nuspręsti patikėta Special Robotui.

PRISTATOMOS PREKĖS

Paliečiami ir pristatomi produktai

Prekyvietėje rasite ir galėsite įkelti savo įvairias fizines ir paliečiamas prekes. 

Sklandžiam visu užsakymų išsiuntimui užtikrinti, LP Express kurjeriai iš visų pardavėjų surenka visus fizinių ir paliečiamų produktų užsakymus. Todėl pirkėjai gali rinktis iš šių pristatymo būdų:

 • LP Express kurjeriai;
 • LP Express terminalai;
 • Lietuvos pašto skyriai.

SKAITMENINIAI PRODUKTAI

Parsisiunčiamos ir virtualios prekės

Prekyvietėje rasite ir galėsite įkelti savo įvairias parsisiunčiamas ir virtualias prekes, kurioms galima išjungti kurjerių atvykimą ir pristatymą. Tai gali būti nuotraukos, dokumentai, muzikos, video ar kiti failai.

Norėdami pridėti parsisiunčiamą failą produktui, kurį pirkėjas galės parsisiųsti įsigijus produktą, redaguodami produktą uždėkite varnelę ant “Parsisiunčiamas” (parodyta žemiau):

Norėdami išjungti kurjerių atvykimą ir pristatymą redaguojamam produktui, uždėkite varnelę ant “Virtualus” (parodyta žemiau):

Visi įkeliami failai automatiškai perkopijuojami į saugausią ir greičiausią pasaulyje failų talpyklą – Amazon S3 Simple Storage Service. Amazon S3 – tai neribotos vietos debesų kompiuterijos duomenų saugykla objektiniam failų laikymui. Pardavėjams vieta nėra ribojama, tačiau maksimalus vieno failo dydis – 2GB.

SUSIKURK SAVO

Atskleisk savo unikalumą

Susikurk savo – tai naujos kartos SPECIALDAY paslauga, suteikianti galimybę kiekvienam susikurti unikalų aukščiausios kokybės drabužį ar aksesuarą, arba sukurti unikalią, įsimintiną ir tobulą dovaną, tinkančią visoms progoms bei temoms. Sistema pritaikyta visiems prietaisams, todėl patogiai galėsite kurti bei valdyti savo dizainus, visur ir visada.

Norėdami sukurti savo, išsirinkite norimą personalizuoti produktą ir spauskite mygtuką “Sukurti savo”. Palaukus kol užsikraus sistema, galėsite kurti savo dizainą. Parodyta žemiau:

 

Norėdami įrašyti savo tekstą, pasirinkite teksto įrankį. Ant produkto atsiras teksto laukelis, kur galėsite įrašyti savo tekstą, keisti jo spalvą, stilių, dydį, šriftą ir lygiavimą. Parodyta žemiau:

 

Pasirinkę įrankį “Mano galerija”, nuotraukas ir paveikslėlius ant produkto galėsite uždėti 3 būdais (parodyta žemiau):

 • Premium nuotraukos – tai daugiau nei 140 000 000 aukštos kokybės vaizdų ir nuotraukų galerija. 1 paveikslėlio kaina – 0.99€.
 • Įkelti nuotrauką ar paveikslėlį iš savo prietaiso. Rekomenduojamas mažiausias dydis – 480 x 960 pikselių.
 • Įkelti nuotrauką iš savo Facebook profilio.

 

Special paveikslėliai ir nuotraukos – tai įvairių temų, hobių ir švenčių paveikslėliai, kuriuos nemokamai galite naudoti savo dizainams. Juos rasite pasirinkę įrankį “Paveikslėliai ir nuotraukos”. Parodyta žemiau:

 

SPECIALDAY nariai gali išsaugoti savo sukurtus dizainus ir juos panaudoti vėliau kitiems “Susikurk savo” produktams.

PRODUKTŲ PRIEDAI

Neribojame pardavėjų

Pardavėjai gali paruošti individualius priedus konkretiems produktams.

Priedų kainas galite nustatyti pagal šiuos 3 tipus:

 • Fiksuotas mokestis;
 • procentaliai;
 • pagal papildinio kiekį.

AUKCIONAI

Saugumas ir automatizacija

Visi SPECIALDAY pardavėjai gali kurti savo aukcionus. Saugumo ir sąžiningumo filtras – aukcionų bilietas, kurį privalo įsigyti visi norintys dalyvauti aukcionuose (kaina 3€).

Tai visiems gerai žinomi aukcionai internete – aukciono dalyviai siūlo savo sumas ir rungiasi tarpusavyje iki nustatyto laiko, arba gali “Pirkti dabar” už pardavėjo nurodytą sumą.

Tokio tipo aukcionuose visi konkurso dalyviai tuo pačiu metu pateikia uždarus pasiūlymus, kad nė vienas dalyvis nežinotų kito dalyvio pasiūlymo. Didžiausią kainą pasiūlęs asmuo moka kainą, kurią jis pateikė. Jei aukcionui pateikiami du tos pačios vertės pasiūlymai, aukcioną laimi tas, kuris buvo pateiktas pirmiausia.

Tai patogiausias būdas dalyvauti aukcione. Tiesiog įrašykite didžiausią sumą, kurią galėtumėte sumokėti už produktą, ir siūlytojas-padėjėjas automatiškai padidins Jūsų siūlymą, kai to reikės. Padėjėjas tap pat praneš Jums el. paštu, kai kažkas pasiūlys daugiau už Jūsų siūlymą.

Tai yra mažiausia kaina, už kurią norėtumėte parduoti produktą. Jeigu nenorite parduoti produkto pigiau už tam tikrą sumą, galite nustatyti rezervuotą kainą. Rezervuota kaina nebus rodoma dalyviams, bet jie matys, kad Jūsų aukcionas turi nustatytą rezervuotą kainą, ir ar ji buvo pasiekta. Jeigu dalyviai nepasiekia rezervuotos kainos, aukciono produkto parduoti neprivalote.

PRENUMERATOS

Pasikartojantys pardavimai

Pardavėjai gali sukurti prenumeratomis paremtus produktus ir paslaugas visiems produktų tipams – tiek skaitmeninėms, tiek pristatomoms prekėms. Tokiu būdu pardavėjai gali pardavinėti visų savo produktų prenumeratas, taip automatizuojant pasikartojančių pirkimų-pardavimų procesus.

Norėdami 

KELIONĖS, PRAMOGOS, NUOMA

Viskas, kas rezervuojama

NUOLAIDŲ KUPONAI

Kuponai visiems arba individualiai

Pardavėjai gali kurti nuolaidų kuponus savo parduotuvei ir valdyti juos pagal šiuos nustatymus:
 • Kupono pavadinimas – kupono kodas, kurį įvedus bus pritaikyta nuolaida;
 • Nuolaidos tipas – leis pasirinkti vieną iš nuolaidų tipų;
 • El. pašto apribojimas – leis panaudoti kuponą tik konkrečiam vartotojui;
 • Naudojimo limitas – leis nustatyti kiek kartų kuponas gali būti panaudotas;
 • Galiojimo laikas – leis nustatyti kupono galiojimo datą;
 • Netaikyti prekėms su nuolaida – leis pasirinkti ar kuponas galios prekėms su nuolaida, ar ne;
 • Minimali suma – leis nustatyti minimalią sumą, už kurią turi apsipirkti pirkėjas, kad kuponas galiotų;
 • Produktas – leis pasirinkti vieną ar kelis produktus, kuriems kuponas galios;
 • Netaikyti šioms prekėms – leis pasirinkti prekes, kurioms kuponas negalios;
 • Rodyti parduotuvėje – leis pasirinkti rodyti kuponą viešai Jūsų parduotuvėje, ar ne.

Pardavėjai kurdami nuolaidos kuponą, gali pasirinkti vieną iš nuolaidos tipų:

 • Procentinė nuolaida – nuolaida bus paskaičiuota procentais nuo sumos už pardavėjo prekes;
 •  

 

GARANTIJOS IR GRĄŽINIMAI

Saugumas, sąžiningumas ir kokybė

Pardavėjai gali sukurti globalias savo garantijos bei grąžinimų taisykles ir pritaikyti jas visiems savo parduotuvės produktams. Šiuos nustatymus galima rasti savo parduotuvės nustatymuose, pardavėjo skydelyje (parodyta žemiau):

Pardavėjai gali sukurti savo garantijos bei grąžinimų taisykles ir pritaikyti jas visiems savo parduotuvės produktams. Šiuos nustatymus rasite savo pardavėjo skydelyje, grąžinimų nustatymuose (parodyta žemiau):

Pardavėjai gali pasirinkti 1 iš 3 garantijų tipų:

 • Nėra garantijos – pasirinkus šį tipą garantija nebus taikoma;
 • Su garantija – pasirinkus šį tipą galima nustatyti garantijos trukmę;
 • Garantija papildomai – pasirinkus šį tipą galima sukurti keletą papildomos garantijos variantus su skirtingomis trukmėmis ir kainomis.

Pardavėjai gali pasirinkti grąžinimo priežastis, kurios bus aktyvios jų parduotuvės produktams.

Pardavėjai gali sukurti garantijos bei grąžinimų taisykles kiekvienam produktui individualiai. Šiuos nustatymus galima rasti redaguojant produktą.

Pirkėjas, įsigijęs produktą, atitinkamai pagal nustatytas pardavėjo taisykles gali pateikti grąžinimo užklausą. Pirkėjas gali prašyti įsigyto produkto pakeitimo, visos ar dalies produkto kainos grąžinimo, arba kompensacijos pardavėjo parduotuvės kreditais.

PARDUOTUVIŲ PAGALBA

Patogiai ir tiesiogiai

Įdiegta ir paruošta bilietų pagalbos sistema tarp pirkėjų ir pardavėjų.

Pardavėjai gali susieti savo Facebook puslapį ir įjungti Live Chat savo parduotuvės puslapyje, kuris veiks per Facebook Messenger’į.

Papildomi įrankiai

Kaina urmu

Pardavėjai gali nustatyti kiekvieno produkto mažiausią kiekį urmo kainos įsijungimui.

Sekėjų sąrašas

Visi SPECIALDAY nariai gali sekti parduotuves ir gauti naujienas apie jas el. paštu.

Parduotuvės darbuotojų valdymas

Pardavėjai gali kurti darbuotojų paskyras ir valdyti jų teises savo parduotuvėje.

Produktų importavimas ir eksportavimas

Pardavėjai gali importuoti prekes į savo parduotuvę, arba eksportuoti iš jos.

Pardavėjų atostogos

Pardavėjai gali išeiti atostogų ir nustatyti savo produktus laikinai neprieinamais.

Atsiliepimai apie pardavėjus

Įsigiję prekes pirkėjai gali rašyti atsiliepimus apie pardavėjus ir jų produktus.

Parduotuvių pagalba

Įdiegta ir paruošta bilietų pagalbos sistema tarp pirkėjų ir pardavėjų.

1 prekė - daug pardavėjų

Pardavėjai gali pardavinėti vieni kitų prekes ir rengti įvairias akcijas ar loterijas.