Special Pac-Man

Prašome prisijungti, jei norite žaisti Special Pac-Man.

Krepšelis

Kaip tapti pardavėju?

TAPK PARDAVĖJU

Tavo socialinė parduotuvė
- NEMOKAMAI

Pardavėju galite tapti iš karto registruojant naują SPECIALDAY paskyrą. Teisingai užpildžius registracijos anketą Jums bus sukurta SPECIALDAY paskyra ir nemokamai atidaryta asmeninė socialinė parduotuvė.

Registracijos anketą rasite čia.

Vartotojai užsiregistravę greituoju būdu (prisijungiant su Facebook) netampa pardavėjais, todėl norėdami atsidaryti savo parduotuvę, turi užpildyti pardavėjo anketą.

Pardavėjo anketą rasite čia.

IŠMOKĖJIMAI PARDAVĖJAMS

MOKĖJIMŲ SINCHRONIZACIJA

Patogumas, greitis, saugumas

Pardavėjai pajamas už parduotas prekes ir paslaugas automatiškai gauna į savo banko sąskaitą per savo Stripe paskyrą, kurią turėtų susieti su savo SPECIALDAY parduotuve, kad gautų automatizuotus išmokėjimus. Tai lengvai padarysite savo pardavėjo skydelyje.

Parduodant produktus, paslaugas ir prenumeratas SPECIALDAY prekyvietėje, pardavėjams taikomas 1% administravimo komisinis mokestis, kuris bus pritaikytas kiekvieno pirkimo-pardavimo metu.

SPECIALDAY mokėjimų operatorius Stripe, pardavėjams taiko šį komisinį mokestį:

  • 1.4% + €0.25 – Europietiškoms kortelėms;
  • 2.9% + €0.25 – ne Europietiškoms kortelėms.

Šis mokestis bus automatiškai pritaikytas kiekvieno pirkimo-pardavimo metu.

Siekiant užtikrinti prekyvietės saugumą ir kokybę bei pardavėjų sąžiningumą, pardavėjų pajamos už pardavimus bus rezervuotos septynioms (7) dienoms pardavėjų Stripe sąskaitoje. Praėjus 7 dienoms pinigai bus automatiškai pervesti į pardavėjo banko sąskaitą, nurodytą Stripe paskyroje.