Krepšelis

Katalogai

SPECIALDAY katalogai — tai didžiulė dovanų ir pramogų Lietuvoje enciklopedija, sukaupta pačių SPECIALDAY narių.

SPECIALDAY talpykla - tai atvira ir nemokama failų ir duomenų saugojimo bei dalinimosi "debesų" talpykla. Įkelti failą ir apsaugoti jį slaptažodžiu gali KIEKVIENAS!

*SPECIALDAY nariai įkėlę naują failą gauna 1 SPC tašką.

SPECIALDAY žaidimai — tai internetinė pramogų erdvė, kur SPECIALDAY nariai pramogaudami užsidirba taškų. Tai vieta, kur renkasi žaidimų entuziastai ir konkuruoja vieni su kitais. Visi jie siekia tik vieno tikslo - sumušti SPECIALDAY žaidimų rekordus.

SPECIALDAY nariai žaisdami žaidimus gauna: 10 SPC už naują žaidimo rekordą; 20 SPC už naują žaidimų medalį.

SPECIALDAY blogas — tai „Special“ naujienų portalas. Tai vieta, kur SPECIALDAY nariai rašo straipsnius apie dovanas, pramogas ir laisvalaikį. Ten pasakojamos ir atkuriamos tikros istorijos, bei dalinamasi ypatinga patirtimi.

*SPECIALDAY nariai parašę naują straipsnį gauna 5 SPC taškus.

SPECIALDAY žodynėlis — tai ypatinga enciklopedija mūsų puslapiuose, padedanti tada, kai reikia. Tai vieta, kur kaupiami, paaiškinami ir puoselėjami įvairūs šiuolaikiški žodžiai, susiję su dovanomis, pramogomis ir laisvalaikiu.

*SPECIALDAY nariai įkėlę naują žodį gauna 2 SPC taškus.

SPECIALDAY klausimynas — tai atviras naujos kartos „Special“ klausimų ir atsakymų forumas. Tai vieta, kur SPECIALDAY nariai padeda vieni kitiems. Ten kaupiami ir puoselėjami klausimai ir geriausi pačių SPECIALDAY narių išrinkti atsakymai, temomis apie dovanas, pramogas ir laisvalaikį.

*SPECIALDAY nariai parašę naują klausimą ar atsakymą, gauna 1 SPC tašką.

SPECIALDAY įmonių katalogas — tai atvira „Special“ Lietuvos įmonių kontaktų ir duomenų bazė. Tai vieta, kur kaupiamas ir puoselėjamas sąrašas įmonių, užsiimančių dovanų ir pramogų kūryba, gamyba, bei prekyba.

*Įkeldami įmonę atliksite įmonės identifikaciją pervedę 1 centą iš įmonės sąskaitos.

*SPECIALDAY nariai įkėlę naują įmonę gauna 2 GRN taškus.

SPECIALDAY specialistų katalogas — tai atvira „Special“ Lietuvos specialistų kontaktų ir duomenų bazė. Tai vieta, kur kaupiamas ir puoselėjamas sąrašas specialistų, užsiimančių dovanų kūryba, gamyba ir prekyba.

*Įkeldami specialistą atliksite savo identifikaciją pervedę 1 centą iš savo sąskaitos.

*SPECIALDAY nariai įkėlę naują specialistą gauna 2 GRN taškus.

SPECIALDAY vietų katalogas — tai atviras pasaulio žemėlapis, sužymėtas „Special“ vietomis. Tai vieta, kur SPECIALDAY nariai žymėdami jų manymu „Special“ nusipelnusias pavadinti vietas, dalinasi patirtimi apie dovanas, pramogas ir laisvalaikį.

*SPECIALDAY nariai įkėlę naują Special vietą gauna 2 SPC taškus.

Turite klausimų ? Aplankykite DUK