Krepšelis

Special katalogai

SPECIALDAY katalogai — tai skaitmeninė dovanų ir pramogų enciklopedija, kaupiama ir puoselėjama SPECIALDAY bendruomenės.

SPECIALDAY blogas — tai Special naujienų portalas. Tai vieta, kur SPECIALDAY nariai rašo naujienas ir straipsnius apie dovanas, pramogas ir laisvalaikį. Ten pasakojamos ir atkuriamos tikros istorijos, bei dalinamasi ypatinga patirtimi ir naujienomis iš viso pasaulio.

*SPECIALDAY nariai parašę naują straipsnį gauna 5 SPC taškus.

Special atvirukai - tai vieta, kur kaupiami sveikinimų atvirukai įvairioms progoms. Išsirinkę atviruką ir įrašę vardą, galėsite parsisiųsti personalizuotą atviruką.

SPECIALDAY vietų katalogas — tai atviras pasaulio žemėlapis, sužymėtas „Special“ vietomis. Tai vieta, kur SPECIALDAY nariai žymėdami jų manymu „Special“ nusipelnusias pavadinti vietas, dalinasi patirtimi apie dovanas, pramogas ir laisvalaikį.

*SPECIALDAY nariai įkėlę naują Special vietą gauna 2 SPC taškus.

SPECIALDAY žaidimai — tai internetinė pramogų erdvė, kur SPECIALDAY nariai pramogaudami užsidirba taškų.

SPECIALDAY terminologija — tai ypatinga enciklopedija mūsų puslapiuose, padedanti tada, kai reikia. Tai vieta, kur kaupiami, paaiškinami ir puoselėjami įvairūs šiuolaikiški žodžiai, susiję su dovanomis, pramogomis ir laisvalaikiu.

*SPECIALDAY nariai įkėlę naują terminą gauna 2 SPC taškus.

SPECIALDAY idėjos — tai atvira Special idėjų talpykla. Tai vieta, kur SPECIALDAY nariai skelbia savo sugalvotas Special idėjas, išsako pastabas apie jas, bei padeda vieni kitiems.

*SPECIALDAY nariai įkėlę naują idėją, arba parašę komentarą idėjai, gauna 2 SPC taškus.

SPECIALDAY talpykla - tai atvira ir nemokama failų ir duomenų saugojimo bei dalinimosi "debesų" talpykla. Įkelti failą(-us) ir apsaugoti parsisiuntimus slaptažodžiu gali KIEKVIENAS!