Krepšelis

Apie SPECIALDAY

SPECIALDAY - tai 1-oji dovanų ir pramogų socialinė prekyvietė Lietuvoje. Tai ypatinga vieta, kurioje puoselėjama visada šventiškai nusiteikusi, dovanas ir pramogas kurianti, dovanojanti ir besidalinanti, šiuolaikiškų pramogų bei įdomaus laisvalaikio bendruomenė.

Tai socialinė prekyvietė, sujungianti visus vartotojus, dovanų kūrėjus, gamintojus ir pardavėjus su jų veiklos sekėjais, produktų pirkėjais ir pasiūlymų ieškotojais.

Bendraukite nevaržomai

SPECIALDAY mesendžeryje be apribojimų visi gali nemokamai susirašinėti ir bendrauti tiek paprastais, tiek video skambučiais. Neregistruoti svečiai gali susikurti slapyvardį ir bendrauti su SPECIALDAY nariais. Taip pat, SPECIALDAY chat’e galima žaisti vieno žaidėjo žaidimus.

Norint dalyvauti SPECIALDAY socialiniame tinkle, būtina užsiregistruoti. Užsiregistravę ir patvirtinę savo el. paštą bei prisijungę matysite savo profilį ir galėsite naudotis SPECIALDAY socialiniu tinklu.

Siena – tai vieša SPECIALDAY narių įvykių lenta, kurioje rasite visus SPECIALDAY narių įkeltus įvykius. Tai pagrindinė SPECIALDAY socialinės prekyvietės vieta ir pradžios puslapis.

SPECIALDAY grupės – tai vieta, kur SPECIALDAY nariai buriasi į atviras, uždaras ir paslėptas grupes, kuriose juos vienija bendri interesai, pomėgiai ir t.t…

SPECIALDAY nariai - ypatingi

SPC taškai – tai žaismingoji Special banko dalis. SPC taškus gauna tik SPECIALDAY nariai ir išleidžia juos SPECIALDAY socialinėje prekyvietėje.

Daugiau informacijos apie SPC taškus ir SPECIALDAY banką rasite čia.

SPECIALDAY nariai gali kviesti naujus vartotojus tapti SPECIALDAY nariais. Pakviesti nariai susiejami su juos pakvietusiais visam laikui, o už pakviestų narių apsipirkimus prekyvietėje, SPECIALDAY nariai gauna komisinius į savo Special banką.

SPECIALDAY nariai gali papildyti savo Special banką, atlikdami pinigų pervedimą iš savo kredito/debeto kortelės į SPECIALDAY socialinės prekyvietės Stripe paskyrą.

SVARBU! Pildydami savo Special banką papildomai gausite SPC taškų – 10% nuo papildytos sumos.

SPECIALDAY nariai apsipirkdami SPECIALDAY prekyvietėje gauna cash-back komisinius atgal į savo Special banką:

• 2% cash-back atgal į savo Special banką įsigydami SPECIALDAY produktus ir paslaugas;

• 1% cash-back atgal į savo Special banką įsigydami kitų pardavėjų produktus ir paslaugas.

SPECIALDAY nariai gali atsiskaityti savo Special banku už SPECIALDAY prekes ir paslaugas, apmokant 15% tokių produktų ir/ar paslaugų kainos. Likusią sumą reikės padengti įprastai – mokėjimo kortele.

Puoselėkime bendruomenę kartu

SPECIALDAY socialinės prekyvietės bendruomenė puoselėja katalogus susijusius su dovanomis, pramogomis, įvairias hobiais ir laisvalaikiu.

SPECIALDAY katalogus puoselėti gali visi, tačiau užsiregistravę SPECIALDAY nariai gauna SPC taškus, kuriuos gali konvertuoti į savo banką ir taip įsigyti SPECIALDAY produktus ir paslaugas.

SPECIALDAY socialinėje prekyvietėje kiekvienas gali įsigyti:

• unikalius SPECIALDAY aukščiausios kokybės drabužius ir aksesuarus;
• savo sukurtus unikalius drabužius ir aksesuarus;
• SPECIALDAY narių-pardavėjų parduodamus dovanų ir pramogų produktus ir paslaugas.

Socialinėje prekyvietėje SPECIALDAY kiekvienas gali tapti pardavėju, nemokamai atsidaryti savo parduotuvės puslapį ir pardavinėti savo produktus ir/ar paslaugas. Parduotoms prekėms taikomas 5% komisinis mokestis.

Socialinėje prekyvietėje SPECIALDAY užsakytos prekės pristatomos dviem būdais:

  1. LP EXPRESS terminalai;
  2. LP EXPRESS kurjeriai.

Visi apmokėjimai už prekes ir paslaugas bei išmokėjimai pardavėjams yra apdorojami per Stripe mokėjimų sistemą. Apmokėti krepšelį galima šiomis kortelėmis: Visa, Mastercard, American Express, Discover.

SUSIKURK SAVO — tai naujos kartos SPECIALDAY paslauga, suteikianti galimybę kiekvienam susikurti unikalų aukščiausios kokybės drabužį ar aksesuarą, arba sukurti unikalią, įsimintiną ir tobulą dovaną, tinkančią visoms progoms ir temoms.

Socialinėje prekyvietėje SPECIALDAY kiekvienas gali tapti pardavėju, nemokamai atsidaryti savo parduotuvės puslapį ir pardavinėti savo produktus ir/ar paslaugas.

Galima įkelti savo paveikslėlį ir rašyti savo tekstą įvairiais šriftais, jį redaguoti keičiamu teptuku, keisti poziciją, spalvas, kontrastus, uždėti įvairius filtrus ir rėmus.

Paveikslėlis turi būti ne mažesnis kaip 5000 x 5000 pikselių dydžio, kad būtų užtrikrinta standartus atitinkanti kokybė.

Vizija ir tikslas

SPECIALDAY - tai vienas iš „WEDIA“ organizacijos projektų, kur mes siekiame vieno tikslo - sukurti visiškai atvirą ir kiekvienam prieinamą erdvę, kurioje nė vienas nebūtų varžomas, visi turėtų galimybę mokytis, dirbti, ir siekti savo tikslų bei svajonių.