Apie mus

Sveiki atvykę į SpecialDay.lt – pirmąją dovanų ir pramogų socialinę erdvę.

 

Mūsų nepaliečiamos lentynos pripildytos ne tik unikaliais aukščiausios kokybės drabužiais ir aksesuarais, bet ir atsakingai atrinktais dovanų rinkiniais, bei pramogų pasiūlymais.

 

SpecialDay platformoje dovanų pardavėju tapti gali kiekvienas. Mes jungiame savo kuriamus unikalius dovanų ir pramogų pasiūlymus su savarankiškais kūrėjais ir gamintojais. Produktų pristatymu jau pasirūpinta – kiekvienas nupirktas produktas bus paimtas iš kiekvieno pardavėjo namų ir/ar darbo vietos, ir pristatytas pirkėjui, jo pasirinktu būdu.

 

SpecialDay.lt tikslas – tai ypatinga vieta, kurioje dalijamasi dovanojimo ir pramogavimo džiaugsmu. Tai socialinė erdvė, apjungianti pramogų ir dovanų mėgėjus, bei jų kūrėjus, ir pardavėjus.

 

Dalinkitės ir bendraukite, dovanokite ir pramogaukite!

Istorija, vizija ir tikslas

SpecialDay – tai 1-asis “Wedia.lt” projektas, kur visi kartu siekiame vieno bendro tikslo – sukurti visiškai atvirą ir kiekvienam prieinamą erdvę, kurioje kiekvienas turėtų galimybę mokytis, tobulėti ir dirbti. Tikime, kad patirtis ir žinios, įgautos didžiausiose pasaulio kompanijose padės mums tai įgyvendinti.

 
Kiekviena kompanija prasideda nuo žmonių, kurie ją sudaro – mes savo komandą matome ne tik kaip inovatyvius profesionalus, ieškančius aukščiausio lygio sprendimų, bet ir kaip bendruomenę, kurią patys ir kuriame bei puoselėjame.
 
Pas mus ne tik lankstus darbo grafikas, laisva atmosfera ir pramogos darbe, bet ir darbdavio parama bei visokeriopa pagalba savo darbuotojams
0 +
Metų patirtis užsienyje
0 +
Metai SpecialDay
0 M
Buyers Active on Reign
0 M
Annual gross merchandise sales
0
Mano krepšelis
preloader